Staňte se součástí

Vstupte i vy do největší komunity

... profesio­nálních kadeřníků.

Chci začít pracovat s Matrix

Budujeme a rozvíjíme

Jsme největší a nejlépe vzdělanou světovou komunitou profesionálních kadeřníků, poháněnou inspirací, kreativitou, nekompli­kovanými produkty a službami. V Matrix jsou všichni vítáni.

Staňte se součástí
Kdo jsme dnes

Řeč naší značky

Přímá

I ty nejnáročnější stylingové otázky řešíme pomocí jednoduchých rad, produktů a technik, které přinášejí výsledky bez zbytečných komplikací.

Optimistická

Naše značka je pestrobarevná a povznášející. Inspiruje vás důvěrou, to abyste snadněji dosáhli všech svých cílů. Pomůžeme vám spojit sebevyjádření a kreativitu se špičkovými účinky produktů. Věříme, že styling je především zábava!

Neformální

Nesnažíme se k nikomu promlouvat. Vedeme dialog, nikoli přednášku. Jsme upřímní, přirození a spontánní.

Přátelská

Všichni jsou vítáni. Vyzýváme k objevování, učení a iniciování vaší hry s vlasy — bez ohledu na váš podnikatelský model nebo míru expertízy.

Pečujeme o naše loajální členy!

Každodenní pomoc, inspirace a podpora při rozvoji vašeho podnikání. Staňte se součástí naší rodiny kadeřníků a získejte řadu výhod.

Vstupte do
Matrix dolar klubu
Sbírejte
Matrix dolary
Proměňte nasbírané
Matrix dolary
Klubové
dárky
Vzdělávání
Rozvoj
salonu

Staňte se součástí

... naší velké rodiny profesio­nálních kadeřníků.
V Matrix jsou všichni vítáni.

Matrix Professional vaše osobní údaje využije ke zprocesování vaší žádosti a kontaktování ze strany obchodního zástupce, analytiku a průzkum trhu. Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje, najdete v našich Zásadách o ochraně soukromí. Registrace pouze pro osoby starší 16 let.

Správcem osobních údajů je L'ORÉAL Česká republika s.r.o., Plzeňská 213/11, 150 00 Praha 5. Matrix Professional, L’Oréal Professionnel, Redken, Kérastase a Shu Uemura jsou součástí divize Profesionálních produktů společnosti L'ORÉAL Česká republika s.r.o.