Ať rostou! Konečně dlouhé vlasy díky Matrix INSTACURE

Poškozené vlasy? To se mě netýká… Anebo ano? Skoncujte jednou provždy s vlasy, které volají o pomoc, a dopřejte jim jen zdravou hebkost, lesk a nekonečnou délku. Krásné vlasy jsou jako sen, tak si pro něj jednoduše dojděte! Vlasová péče Matrix Instacure vás doprovodí…

Váš účes a střih mohou být trendy, ale jen stěží zazáří, jsou-li přesušené a poškozené. Řekněte „stop“ lámavým a porézním vlasům a dopřejte jim péči, po které volají. Dopřejte jim pečující řadu Matrix Instacure, stvořenou pro jemné, normální, hrubé, i ty nejvíce poškozené vlasy.

Matrix Instacure

Barvení, fénování, každodenní styling a nepříznivé vnější vlivy, jako jsou chlorovaná nebo slaná voda, mráz nebo slunce způsobují, že vlasy časem slábnou, stávají se citlivými a lámou se. Takové vlasy rychle ztrácí sílu a lesk a nemohou růst v plné síle – v délkách budou vždy působit nezdravě a slabě.

Řada Matrix Instacure nabízí okamžitou pomoc křehkému vlasovému vláknu. Poskytuje vlasům intenzivní výživu v podobě tekutých proteinů, které během chvilky pronikají dovnitř vlasu, vyplňují porézní místa a vytvářejí okolo vlasu ochranný štít.

    

Probuďte své vlasy teď hned! 

  • Kompletní rutina Instacure, složená z šamponu, balzámu a spreje, snižuje lámavost vlasů až o 60 %*.
  • Viditelně redukuje roztřepené konečky.
  • Vlasy se stávají hladkými a poddajnými a snáze dorůstají do požadované délky.
  • Instacure je vhodná pro kterýkoliv typ vlasů.

Značka Matrix již více než 40 let nabízí profesionální vlasovou kosmetiku, zacílenou na nejběžnější i zcela specifické vlasové problémy. Kadeřníky prověřená, nekomplikovaná a maximálně efektivní řešení si nyní můžete dopřát i vy – aby vaše vlasy i při domácí vlasové rutině získaly péči jako v salonu. Řada Instacure obsahuje jednoduše použitelné produkty. Vaše cesta k dlouhým vlasům nebyla nikdy snazší!

        

INSTACURE ŠAMPON PROTI LÁMAVOSTI VLASŮ – jemně čistí a odstraňuje z vlasů nechtěná rezidua, zároveň je díky tekutým proteinům posiluje již během mytí.

INSTACURE BALZÁM PROTI LÁMAVOSTI VLASŮ – v každé dávce je ukryto maximum tekutých proteinů. Poskytuje namáhaným vlasům extra porci hydratace. Ty jsou pak okamžitě hebké a poddajné.

INSTACURE SPREJ PROTI LÁMAVÝM A PORÉZNÍM VLASŮM – finální krok a MUST HAVE produkt pro dokonale zdravé, dlouhé vlasy. Kromě proteinů obsahuje také množství provitaminu B5, který pomáhá rekonstruovat vlasové vlákno. Sprej vlasy zacelí a okamžitě uhladí roztřepené konečky.

Dejte sbohem lámavým vlasům. Chtějte sílu, lesk a snovou délku. Chtějte Instacure –profesionální vlasovou péči dostupnou úplně všem!

Koupit nyní