Je krásné být #zasespolu

Kadeřník, to není pouhá profese. Je to vášeň, nespoutanost a fantazie bez hranic. A co ještě? Na to jsme se zeptali umělců. Jejich výroky vás možná překvapí stejně, jako překvapily a dojaly naše kadeřníky… 

Pojďme chvíli nemyslet na to, jaká byla, je nebo bude doba. Ignorujme překážky, které před nás s nejrůznější intenzitou staví. Problémy jsou nezpochybnitelné, ale všechny jednou skončí. A nakonec? Znovu přijdou lepší dny! K těm krásným záležitostem, jež dokážou život okořenit tím správným způsobem, bezpochyby patří i kadeřnictví, prozářené barvami Matrix a nadšením spokojených klientů. Doba, kdy jsme #zasespolu.  

Řada kadeřníků a majitelů salonů se kvůli restrikcím v souvislosti s pandemií covid-19 ocitla ve velmi složité situaci. V této době jsme chtěli více než kdy jindy upozornit na to, že zdraví a pocit bezpečí je na prvním místě. 

I proto vznikla iniciativa #zasespolu, propojující kadeřnické salony s jejich zákazníky ve chvílích, kdy je zrovna nemohou navštívit. Zároveň ale soustředí na jednom místě všechny důležité informace pro bezpečné prostředí kadeřnického salonu. Kladli jsme si za cíl společnými silami minimalizovat rizika spojená s osobním kontaktem na salonech, a být tak co nejdříve #zasespolu

Vždyť kadeřník není pouze ten, kdo stříhá. Je to zároveň člověk, který dokáže během chvíle pozvednout sebevědomí a povýšit účes na naprosto jinou úroveň. Je to profesionál, ale i někdo, do koho zákazník vkládá absolutní důvěru. Pouto mezi ním a klientem je krásné a naprosto specifické, a proto si zaslouží, aby o něj bylo pečováno; v jakékoliv nelehké situaci. 

Poslechněte si, co o kadeřnících řekli umělci – ti, kteří sami naplno pocítili a pociťují tíži celosvětové krize, přesto se rozhodli nevzdat a jít dál. Naplno!

Jak na jejich slova reagovali kadeřníci, kteří do té doby vůbec nic netušili? Zpříjemněte si den pár minutami spontánní radosti. 

A držte se. Vždyť stojí za to být #zasespolu

*Navštivte web ZASESPOLU, kde se dozvíte veškeré informace o této iniciativě. Nikdy není pozdě se zapojit a následovat důležité kroky pro bezpečí na salonech. 

Zase spolu