Matrix třídí pro krásu!

Udržitelnost není trend, který zmizí stejně rychle, jako se objevil. Je to životní směr a styl a také touha umožnit Zemi, aby se konečně nadechla. I proto se L'Oréal zasloužil o vytvoření projektu Třídíme pro krásu...  

Krásný vzdělávací projekt Třídíme pro krásu, jehož partnerem je i L'Oréal, přináší celou řadu užitečných informací o tom, jak a proč třídit odpad. Během chvíle vtáhne do centra děje i toho, kdo dosud bral tuto tematiku na lehkou váhu, a pomůže si ujasnit pojmy. My v Matrix jedeme na vlně udržitelnosti a jsme na to právem hrdí!

  • Závod, který vyrábí naše produkty, významně snížil spotřebu vody a více než polovinu své energie získává z obnovitelných zdrojů. 
  • Uzávěry Matrix produktů jsou ze 100% recyklovatelných plastů. 
  • Odstraněním přepravních přebalů z celofánu odlehčíme zemi o 15 tun plastů ročně. 

Víte, jak naložit se spotřebovanými kosmetickými produkty? Zda je vypláchnout a co dělat například s pumpičkami? A vědí to také vaši zákazníci?

Třídíme pro krásu je projekt, který vás a třeba i vaše klienty navede správným směrem – na cestu zodpovědnější, čistější a krásnější svět. Odměnou za snahu pak mohou být třeba atraktivní slevové vouchery. 

Více informací o projektu, jehož význam stojí za to šířit dál, najdete na www.tridimeprokrasu.cz