Multifunkční maska Miracle Creator plní vlasům touhy

Probuďte vlasy svých klientek k životu s novinkou od Total Results! Díky vlasové masce Miracle Creator bude salonní služba Miracle kompletní a jednoduše dokonalá. Tenhle zázrak s 20 bonusy je tím nejuniverzálnějším, co kdy Matrix v rámci řady Total Results vyvinul!

Díky novince Miracle Creator získají vlasy kompletní péči již během 60 vteřin. Jedna minuta a jsou zacelené, vyživené a připravené na jakoukoli vlasovou výzvu! Lehké, ale intenzivní složení v jediném okamžiku revitalizuje a zpevňuje vlasy všech typů, kvalit a délek.

Ideální partner pro váš salon 

Zařaďte bez obav tuhle jednorázovou, rychle působící masku, do své salonní služby Miracle. Získáte suverénního pomocníka v boji za krásné vlasy. Růžově zbarvená maska, která však ve vlasech žádnou barvu nezanechá, má nádhernou, nevtíravou vůni, kterou si zkrátka zamilujete, a složení ohleduplné ke všem typům vlasů.

Miracle Creator vlasová maska vyniká 20 zkrášlujícími účinky. Které to jsou? 

  • Vyživuje, uhlazuje, dodává vysoký lesk,
  • předchází lámání a roztřepeným koncům,
  • dodává hebkost, pružnost, zdravý vzhled,
  • kontroluje krepatění, poletující vlasy, kontroluje statický náboj,
  • revitalizuje, vyplňuje porézní místa, zlepšuje texturu,
  • citelně zjemňuje, vlasy se snadno upravují a rozčesávají,
  • ideálně připraví na styling, vlasy nezatěžuje,
  • vhodná i pro barvené vlasy.

Jak služby Miracle Creator využít naplno?

Je to snadné. Po umytí šamponem aplikujte malé množství masky na mokré vlasy. Zaměřte se především na aplikaci do středních délek a konců. Po 60 vteřinách důkladně opláchněte a vlasy upravte dle požadavků klientky. Pak už se jen právem radujte z výsledku. A nezapomeňte svým zákaznicím doporučit pravidelné používání téhle jedinečné masky, a to klidně každý den. Minimálně však jednou týdně – aby všechny blahodárné účinky zůstaly zachovány.

Matrix TIP:

Jako u aplikace kteréhokoli produktu i zde platí, že čím jsou vlasy jemnější, tím menší množství vlasové masky Miracle Creator potřebují. Produkt do vlasů jemně vmasírujte pomocí ukazováku a palce – tím spolehlivě nahradíte hřeben, jehož pohyby by mohly mokré vlasy zbytečně zatížit.

Vlasovou rutinu Miracle doplňte multifunkční péčí Miracle Creator ve spreji, která účinky masky ještě více podpoří. Vlasy vyživí, ozdraví, a vy navíc získáte mnohem lepší skluz při střihu.

Služba Miracle promění všechna vlasová přání ve skutečnost.