Nová generace kadeřníků v rukách Matrix

Matrix je značka uvolněná, otevřená a nakloněná všem kadeřníkům bez rozdílu. Není důležitý stupeň odbornosti, ale kreativita, odvaha a touha využít svůj tvůrčí potenciál. Proto jsme se rozhodli intenzivně spolupracovat se školami a umožnit tak budoucím kadeřníkům propojit se jak mezi sebou, tak s profesionály. 

Jaké aktivity jsme rozjeli? 

ONLINE VZDĚLÁVÁNÍ 

• Bezmála 1520 proškolených studentů během 2 měsíců, to je skóre, které si na svůj účet připsala naše oblíbená školitelka Kristýna Dvořáková. Studentům předává své zkušenosti z praxe (včetně základů barvení) a odkrývá fascinující zákoutí kadeřnického světa. 

TALENTOVANÍ STUDENTI 

• Poznáte je podle toho, že mají fantazii a jsou nezastavitelní. Rádi se vzdělávají i nad rámec školních osnov, a proto jsme pro ně přichystali speciální Abmasadorský program, v rámci něhož si osvojí trendy techniky a na vlastní kůži se seznámí s portfoliem Matrix. A protože kadeřník je zároveň i podnikatel, nezapomínáme ani na byznysová školení a praktické rady, které pomáhají mladým kadeřníkům oslovit nové klienty a rozšiřovat povědomí o možnostech propagace. Školíme je v oblasti sociálních sítí a seznamujeme je s efektivními obchodními praktikami, aby po ukončení studia přesně věděli, jak na to!

PRAXE NA PRVNÍM MÍSTĚ

• Sociální sítě jsou mocné, proto jsme je náležitě využili a založili facebookovou skupinu Inspire Me – místo, kde se setkávají studenti i kadeřníci-profesionálové. V rámci skupiny mezi sebou sdílejí své zkušenosti, nápady a předávají si rady. Právě tady se také studenti dozví o všech plánovaných webinářích i motivačních soutěžích Matrix. Budujeme komunitu mladých kadeřníků, kteří jsou budoucnost tohoto oboru. Pokud jsi i ty jedním z nich a chceš se dozvědět o značce Matrix víc, neváhej se přidat k nám!

Nová generace kadeřníků je dravá, přímá a otevřená všem možnostem – proto jsme rozhodli je podpořit!