Novinky Matrix: zdraví a síla pro blond vlasy

Během loňského roku měl celý svět kvůli pandemii najednou více prostoru. Více času přemýšlet, objevovat a zkoušet. Proto jsme toho naplno využili a v letošním roce představili hned několik novinek, které oživily salony Matrix a přinesly komplexní systém pro dokonalou blond.

Barvicí systémy Matrix jsou zcela jedinečné svým složením i působením, a především pak bohatostí odstínů. Ať už mají klientky jakoukoli kvalitu a přirozenou barvu vlasů, s barvami Matrix nemůžete sáhnout vedle. Nově si navíc můžete vybírat také z řady opálových odstínů Matrix SoColor Sync, které zajistí perfektní ukládání barvy bez změny výšky tónu, krásné duhové odlesky i výjimečnou péči s ochranou vazeb.

Nové opálové odstíny jsou ideální pro výšku tónu 11, tedy ty skutečně precizně zesvětlené. Jak požadované výšky tónu docílit? Jednoduše:

  • s dalším hitem letošního roku, šamponem Bleach Finder z řady Unbreak My Blonde, který během chviličky detektuje rezidua zesvětlujícího produktu, na něž zareaguje změnou barvy ze žluté na růžovou, a vy tak přesně víte, zda je potřeba vlasy ještě znovu umýt. 

Tento jednoduchý, ale přitom zcela zásadní krok zajistí perfektní uložení opálového odstínu a zdravý, pěstěný vzhled vlasů.

Nezlomná blond s Unbreak My Blonde

U řady Unbreak My Blonde ještě chvíli zůstaneme. Na pulty Matrix kadeřnictví se dostala již v červnu tohoto roku. Proč ji budete milovat?

  • Díky ní oživíte poškozené i nadměrně chemicky zatížené vlasy už od prvního použití.
  • Zesvětlené vlasy získají až 3x více pevnosti, a to především díky kyselině citronové.
  • Vysoce účinné složení chrání oslabené vazby, posiluje zcitlivělé vlasy a ty pak zůstávají hladké a lesklé.
  • Ideální péče pro krásnou a jednotnou blond!

Řada Unbreak My Blonde nabízí kromě již zmíněného Bleach Finder také Posilující šampon a balzám a Bezoplachovou stimulující péči, které je ochrání ihned po zesvětlení a zaručí, že vlasy zůstanou nádherně hebké a lesklé i při domácí péči.

Více informací najdete na www.matrixprofessional.cz. Sledujte také facebookovou skupinu Matrix TrendyCZ/SK, kde se dozvíte o všech současných, ale i plánovaných novinkách a akcích. A nezapomeňte se s námi v ní podělit o své zkušenosti s přírůstky do rodiny Matrix.