Novinky Matrix: Zesvětlování je hra!

Přivítejte do svých salonů novinky, které budete zbožňovat. Zjistíte, že zesvětlování nebylo nikdy zábavnější. Seznamte se s novým zesvětlujícím práškem Open Air, ideálním pro vykreslování a techniky volné ruky. Pro finální výsledek použijte kyselé tonery SoColor Sync NGA, kterými docílíte přirozeného trendu „bronde“, v němž se míchají teplé odlesky se studenými.

Doba, kdy se kadeřníci obávaly výzev, jako jsou výrazné zesvětlování nebo potlačení nežádoucích žlutých podtónů, je nenávratně pryč. Tyto služby jsou nyní žádané víc než kdy předtím a stojí za to popustit uzdu své fantazii a začít experimentovat. Matrix ve svých kadeřnících neúnavně buduje sebedůvěru a dokazuje, že služby zesvětlování jsou pestrou, zábavnou hrou, v níž každý může být vítěz!

Balayage na míru s Open Air Pre-Bonded

Toužíte po zesvětlovači, který nevysychá, a navíc zabraňuje obávanému přesušení vlasů? Novinka Open Air je přesně taková! Nadýchané složení zajistí precizní aplikaci a přizpůsobí se přirozenému tvaru vlasů. Je ideální pro vykreslování a techniky volné ruky a také maximálně efektivní – dokáže totiž zesvětlit až o 7 výšek tónu.

Zahoďte obavy z ostrých přechodových linií a poškození vlasů svých klientek. Jejich přání mohou být jakkoli náročná – s Open Air jsou totiž předem splněná.

Proč ho budete zbožňovat?

  • Složení Open Air je obohacené o kaolinový jíl a nanáší se opravdu snadno a zároveň přesně.
  • Nedílnou součástí je Pre-Bonded technologie, která vlasy během služeb zesvětlování mimořádně účinně chrání, a to díky kyselině citronové a aminokyselině glycinu.

  • Open Air se představuje v oblíbeném růžovém balení a osobitou růžovou najdete i uvnitř obalu. Užijte si ji bez obav z ovlivnění výsledného tónu!

                    

Femme fatale nosí bronde!

Přirozené tóny s jemným prosvětlením, vlasy jako zalité pozdním sluncem – takový je odstín bronde, který vykouzlíte díky kyselým tonerům SoColor Sync NGA. Pokud klientka nechce být ani blondýnkou, ani brunetkou, nabídněte jí záplavu studených a teplých tónů, které díky jemným přechodům vytvářejí zcela mimořádný, přirozený odstín jejích vlasů.

Bronde odstíny jsou dostupné hned ve třech výškách tónu:

Aplikujte je na stejnou nebo světlejší výšku tónu, chcete-li docílit výrazného efektu. Pokud kyselý toner aplikujete na tmavší vlasy, viditelnost odstínu může být příliš slabá.

              

Vneste do svých salonů novou jiskru a dokažte svým klientkám, že žádné vlasové výzvy nejsou nemožné!