Online revoluce: vzdělání a inspirace dostupné všem

Matrix vám přináší vzdělávací platformu L'Oréal Access. Jde o jedinečný projekt, který nabízí nekonečné možnosti všem kadeřníkům. Chcete se neustále zdokonalovat? Toužíte popustit uzdu své kadeřnické fantazii? Neradi čekáte, až na vás přijde řada, ale míříte přímo na cíl? Pak jste tu správně. 

Povyšte své milované řemeslo na zcela novou úroveň – staňte se profesionály v pravém slova smyslu. Unikátní ONLINE vzdělávací systém vás během chvíle přenese do světa svěží inspirace, novinek a inovací, a to v rámci několika trendy značek.

Jak na to? Je to jednoduché:

  • zdarma se registrujte a pak už jen vybírejte, co vás zajímá, a prohlubujte základy svého umění!

Těšit se můžete na online kurzy, semináře, prezentace, nabitý výběr videí a materiálů, které vás na vaší profesní cestě posunou o velký krok vpřed. A protože skvělý kadeřník je nejen precizní umělec, ale také tak trochu psycholog a byznysmen, neměly by vám uniknout ani příspěvky z oblasti podnikání a osobního rozvoje

Vzdělání přináší nové možnosti, rozšiřuje obzory, prohlubuje teorii i praxi, a především je úžasnou přidanou hodnotou, kterou vám už nikdy nikdo nevezme. Online platforma L'Oréal Access je tu pro všechny, kdo se nespokojí s průměrným tempem, ale touží být vždy o krok napřed. KDYKOLI, ODKUDKOLI. Třeba hned teď. 

Odhalte tajemství krásných a zdravých vlasů, ukryté ve všech značkách L'Oréal pro váš salon společně s Matrix a L'Oréal Access! 

* Podrobný návod, jak s Accessem pracovat, i samotnou registraci najdete zde.