Poškozené vlasy? To se mě netýká…s Matrix INSTACURE

Kdyby vlasy uměly mluvit, co by asi řekly? Že potřebují výživu? Že se lámou a trpí? Pro všechny vlasy, které volají o pomoc, vytvořila značka Matrix speciální pečující řadu Instacure, určenou lámavým a poškozeným vlasům.

Značka Matrix již více než 40 let nabízí nekomplikovaná řešení. Poškození vlasů je pro klienty obavou číslo 1 a novinka Instacure cílí právě na vlasy extrémně namáhané. Fénování, barvení, náročnější styling i vnější vlivy, jako jsou smog nebo chlorovaná voda, to vše na ně nepřetržitě působí. Výsledkem jsou vlasy postrádající sílu a lesk, vlasy lámavé a citlivé.

Probuďte vlasy k životu

Řada vlasové péče Instacure cílí na poškození křehkého vlasového vlákna. Bohatý koktejl tekutých proteinů vyplňuje porézní místa a vytváří tak okolo vlasu ochranný štít. Nezáleží při tom na typu vlasů – řada Instacure je vhodná pro všechny, kteří bojují s poškozením.

Proč by rutina Instacure neměla ve vašem salonu chybět?

  • Tekuté proteiny spolehlivě vyplní porézní místa, způsobená mechanickým či tepelným poškozením vlasů.
  • Snižuje lámavost vlasů o 60 %* a díky tomu vlasy dorůstají do požadované délky.
  • Vyplněním porézních míst se vlasy stávají hladké a poddajné. Instacure je tudíž profesionální vlasovou službou, dostupnou všem.
  • Služba Instacure je vhodná pro jakýkoliv typ, barvu a hustotu vlasů.

*Instrumentální test: při používání spreje proti lámavým a porézním vlasům ve srovnání s běžným šamponem.

Kompletní rutina Instacure

Umožněte svým klientkám zažít ten báječný pocit z poddajných a zdravých vlasů, do kterých se budou zamilovávat každý den zas a znovu! Instacure můžete využívat přímo v salonech, anebo jej klientkám doporučit jako domácí pečující rutinu.

Kompletní rutina Instacure:

1. Čisticí šampon proti lámavosti vlasů* – dokonale připraví vlasy na další péči, šetrně odstraňuje usazeniny a díky bohaté proteinové složce vlasy během mytí zároveň posiluje.

2. Vyživující balzám proti lámavosti vlasů* – obsahuje maximum tekutých proteinů pro extra hydrataci všech typů namáhaných vlasů. Ty posiluje a zhebčuje již během několika minut.

3. Sprej proti lámavým a porézním vlasům* – je kromě proteinů obohacený i o provitamin B5, potřebný k celkové rekonstrukci vlasového vlákna. Vyplňuje porézní místa a uhlazuje roztřepené konečky.

Vpusťte růžovou vlnu Instacure do svých salonů a dopomozte vašim klientkám k vysněným dlouhým vlasům bez poškození!

*Dostupné i v technickém balení.