Pozvedněte své salonní služby s krytím šedin od Matrix

Šedá ve vlasech je hit a během posledních dvou let zažívá doslova boom. Přesto si ale velká spousta klientek i nadále přeje na své šediny neupozorňovat. Řešení je jednoduché: dokonale krycí barva, která bez problémů ulpí i na 100% šedivých vlasech. SoColor to umí a zvládne mnohem víc!

Staňte se mistrem v krytí šedin a dejte svým klientům to, po čem touží – zdravé vlasy a barvu, která bude působit přirozeně a svěže. Využijte služeb osvědčené značky Matrix. Jsme mistry v barvení už několik desítek let!

Řada barev SoColor přichází s řešením pro všechny typy šedivých i šedivějících vlasů. Ať už vaše klientka objevila první stříbrné nitky ve svých vlasech, anebo ji prostě jen šediny už omrzely, uklidněte ji. Proč? Protože si to můžete dovolit. Matrix SoColor má tři důležité vlastnosti, díky kterým můžete barvit s důvěrou, tak si je připomeneme:

  • Pre-Bonded – barvy obsahují koncentrát na ochranu vazeb, takže bez obav obarvíte i ta nejjemnější vlasová vlákna
  • Pre-Blended – barvy mají předmíchané složení, aby zvládly neutralizovat jakýkoli podkladový pigment
  • Pre-Paired – všechny odstíny nabízíme jak v trvalé, tak v demipermanentní verzi, aby bylo dosaženo jednolité barvy od kořínků ke konečkům

Služba krytí šedin by měla být neodmyslitelnou součástí každého kadeřnického salonu. Žena, která touží zakrýt bělavé vlasy, nehledá provizorní řešení, ale okamžitou pomoc a efektivní výsledek. Dopřejte jí ho! Bez obav a beze strachu. Barvicí systémy Matrix jsou profesionální a skvělé výsledky zaručené. Propracovaný barvicí systém navíc chrání choulostivá vlasová vlákna, takže každá služba barvení je zároveň službou pečující.

Trend bílých vlasů

Objevil se před ledy a zesílil, když ve světě řádil koronavirus. Kvůli dočasně zavřeným kadeřnictvím hledaly ženy jiné možnosti, jak pečovat o své vlasy, a velká část z nich postupně povýšila svou šedou na odzbrojující stříbrnou. Zcela ikonické se staly například šedé vlasy herečky Diane Keatonové, s šedými vlasy ale rády experimentují třeba i zpěvačka Lady Gaga, Ariana Grande nebo modelka a herečka Cara Delevingne. Ke zvýraznění šedin skvěle poslouží řada Total Results SoSilver, která vlasy zbaví nežádoucích žlutých pigmentů.

Šedá ve vlasech může být krásná, dokonce mnohdy působí velmi majestátně. Pokud si však klientka přeje šediny zamaskovat, nepřemlouvejte jí. Nabídněte řešení, nabídněte barvicí systém Matrix, ze kterého vy i ona vyberete to nejlepší možné řešení. Bez obav, bez poškození, zato s nádherným, decentně i dramaticky působícími výsledky – přesně tak, jak její vlasy žádají.