Řada Pro Backbar – stejně skvělá jako vaše práce

O profesionální pomoci pro všechny textury vlasů už nemusíte pouze snít. Profesionální vlasová řada Matrix Pro Backbar splní všechna vaše přání a naplní náročné potřeby vlasů během barvení i dalších služeb. Usnadněte si práci v mycí zóně a získejte víc prostoru pro svou tvořivost! 

Získat univerzální péči pro všechny typy vlasů nebylo nikdy snazší. Vysoce koncentrované, bohaté složení produktů Pro Backbar výrazně urychlí práci ve vašich salonech. Nebyl by to Matrix, aby opět nepřišel s nekomplikovaným řešením. S řadou Pro Backbar nepotřebujete příliš, ale dokážete mnoho: vlasy dokonale připraví-vyplní-vyživí-upraví.

Řada Matrix Pro Backbar obsahuje 4 produkty a nabízí 4 kroky, s nimiž povýšíte svou profesionalitu na další úroveň. Které to jsou? 

KROK 1: ALT ACTION – čisticí šampon, který nedráždí  

S gelovou strukturou se vám bude dobře pracovat, zatímco u klientů umocní pocit svěžesti během mytí. Šampon odstraní nánosy stylingu, ale také chlóru nebo prvků z příliš tvrdé vody. Dokáže eliminovat následky domácího barvení – to vše během několika minut! Prostředí vlasové pokožky zůstává vyvážené a vlasy získají objem a lesk.  

TIP: Přiměřené množství šamponu aplikujte do vlasové pokožky i délek, napěňte a opláchněte. Šampon je možné použít také po barvení, protože dokáže odstranit nežádoucí odlesky a výsledný odstín lehce zesvětlit.  

KROK 2: INSTACURE – bezoplachová péče pro obnovu porézních vlasů  

Sprej lehký jako mlha efektivně vyplňuje porézní místa, povrch vlasů sjednotí a připraví na veškeré chemické služby včetně barvení. Zároveň usnadní rozčesávání a využít jej lze i jako finální krok po jakékoliv službě. Vlasy prozáří a zjemní, takže budou poddajné a díky provitamínu B5 a pšeničnému proteinu také uhlazené.  

TIP: Aplikujte na čerstvě umyté vlasy a pročešte. Nebojte se sprej použít i před trvalou a barvením – skvěle si poradí s porézními vlasy, zacelí kutikulu a zmírní tak dopad služby na zcitlivělé délky. Sprej Instacure můžete použít také jako finální produkt, který vlasy uhladí a dodá jim nekonečný lesk.  

KROK 3: TOTAL TREAT – skutečně hloubkově pečující maska  

Jen 5 minut dělí vaše klienty od hydratovaných, hebkých a pružných vlasů. Bohatá krémová maska s přídavkem glycerinu vyživí i ty nejvíce poškozené vlasy. Ty zůstanou poddajné, nasycené a přitom lehoučké. Navzdory svému bohatému složení totiž maska nepředstavuje zátěž pro žádný typ vlasů.  

TIP: Aplikujte pouze do středních délek a konečků vlhkých vlasů. Masírujte po dobu 5 minut. Chcete-li efekt hydratace a výživy ještě znásobit, využijte působení tepla.  

KROK 4: NO STAIN – odstraňovač skvrn po barvení s okamžitým efektem 

S tímto produktem zamezíte vzniku nežádoucích skvrn po službě barvení. Ty se objevují nejčastěji na konturách tváře a kolem uší, ale často také přímo na pokožce hlavy. Nedráždivé složení No Stain důkladně odstraní zbytky barvy. Stačí jím napustit vatovou tyčinku a vše následně smýt jemným třením. Okamžitý efekt zaručen!  

TIP: Skvrny otřete ihned po aplikaci barvy. No Stain můžete použít také k očištění vlasové pokožky – v tomto případě ale vždy počkejte, až bude barva z vlasů důkladně opláchnuta. Následně omyjte také místa, na něž jste No Stain použili. 

Buďte si jistí, že pro své spokojené klienty jste absolutními hrdiny. A řada Pro Backbar bude hrdinou zase pro vás. Díky ní si totiž výrazně usnadníte práci v mycí zóně a budete se moci naplno a kreativně věnovat všem vlasovým službám.  

Směle do toho, milá Matrix rodino!