Tonal Control: Dostaňte tónování pod kontrolu

Tónování je nekonečná hra, která však má svá přesná pravidla. Vneste do tohoto barvicího procesu jednoduchost díky nové řadě kyselých tonerů od Matrix, s nimiž získáte jistotu a zaručeně předvídatelný výsledek!

Zesvětlování a následné tónování je žádoucí službou, kterou si klientky samy doma dopřát nemohou a pro perfektní výsledek je vždy potřeba ruka profesionálního kadeřníka. Zároveň vyžaduje preciznost a dokonalé soustředění po celou dobu barvicího procesu, což v mnohých kadeřnících může vzbuzovat paniku a stres: Opláchnete jej brzy a viditelnost odstínu nebude dostatečná. Směs ihned zoxiduje a výsledný odstín se bude zdát na míle vzdálený tomu, který jste chtěli…

Obavy stranou!

Cílem značky Matrix je přinášet inovace, které budou veškeré tyto nepříjemné pocity při tónování eliminovat. Vždyť práce s vlasy znamená zábavu, svobodu, možnost naplno projevit svou fantazii. S řadou tonerů Tonal Control získáte jistotu; jsou totiž dokonale předvídatelné. 15 gelových kyselých tonerů, určených k tónování po zesvětlení, vám umožní sledovat postup pigmentace v přímém přenosu!

Na výběr máte širokou paletu odstínů od platinové blond až po popelavě tmavou hnědou a samozřejmě také „Clear“ pro zjemnění. Tonery vynikají rychlou aplikací. Snadno a bez zádrhelů je rozetřete pomocí štětce nebo aplikátoru od kořínků po konečky. S jejich použitím se postup tónování výrazně zjednoduší a vy tak budete moci v klidu nechat směs pracovat bez obav. Řada Tonal Control se postará o to, aby barevný výsledek na zesvětlených vlasech odpovídal přáním klientek i představám kadeřníků.

Proč je budete milovat?

  • Oxidace viditelná v reálném čase: Jejich klíčovou vlastností je předvídatelnost. Tonery během 20minutové doby působení tmavnou postupně a vy tak přesně víte, kdy je načase je opláchnout.
  • Kontrola pomocí barevného kódování: Každá skupina barev má jiný odstín, takže se vám nemůže stát, že by se směsi pomíchaly nebo zaměnily.
  • Dlouhotrvající výsledky: Produkty Matrix jsou nejen účelné, ale také pečující. Připravte sebe, a především své klientky na úžasný barevný výsledek s trváním až šest týdnů* a také neuvěřitelný lesk.

*při mytí vlasů 4x týdně = 24 umytí

Paniku stranou – je načase plnit všechna přání svých klientek s odvahou a sebejistotou. Díky Tonal Control získáte kompletní tónovací portfolio, ale také volné ruce, pohodu na place a spokojené úsměvy. A o to jde především…