Unbreak My Blonde: splňte si sen o dokonalé blond!

Jedna z věcí, která nikdy nevyjde z módy, je blond barva. Ať už milujete studenou blond nebo dáváte přednost teplejším odstínům, péče o zesvětlované vlasy bývá často oříškem. Jak je udržet hebké a lesklé? Jak zachovat jejich pevnost a předejít lámání? Matrix má pro vás řešení - řadu Unbreak My Blonde, díky níž povýšíte svou blond na novou úroveň bez obav z lámání.

Profesionální péče Unbreak My Blonde patří mezi favority v péči o zesvětlené vlasy mezi kadeřníky po celém světě. Dopřát si ji ale můžete také jako domácí péči. Řekneme vám, proč ji budete milovat!

Nezlomná blond s Unbreak My Blonde

Matrix se vždy snaží o nekomplikovaná řešení s maximálním efektem a ani u řady Unbreak My Blonde tomu není jinak. Produkty ucelené péče pro blond a zesvětlené vlasy spojuje jedna hlavní ingredience: kyselina citronová, známá svými posilujícími účinky. Chrání extrémně zcitlivělé a oslabené vazby a vlasy pak zůstávají hladké a lesklé.

  • Zesvětlené vlasy jsou při pravidelném používání produktů řady Unbreak My Blonde až 3x pevnější*. Týká se to všech typů vlasů a celé škály blond odstínů nebo zesvětlených vlasů – zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Získejte kompletní rutinu pro vaše blond vlasy a hýčkejte je v pohodlí domova přesně tak, jako by se dostaly do rukou profesionálních kadeřníků. V řadě Unbreak My Blonde najdete 3 produkty pro kompletní vlasovou rutinu, které zajistí extrémně namáhaným vlasům tolik potřebnou výživu a ochranu, aby zůstaly zdravé a zářivé. Přesně tak, jak to potřebují…

3 kroky k vaší vytoužené blond:

  1. Posilující šampon Total Results Unbreak My Blonde – vlasy šetrně čistí a postupně rekonstruuje zcitlivělá vlasová vlákna. Navrací vlasům samotový lesk a eliminuje jejich lámavost. Krotí krepatění i poletující vlasy, díky vysokému obsahu kyseliny citronové nejen čistí, ale zároveň pečuje o vlasovou pokožku a pomáhá udržovat dokonalý blond odstín, a udržuje vlasové vazby.
  • Vyživující balzám Total Results Unbreak My Blonde s kyselinou citronovou – přináší extra porci výživy pro křehké, chemicky zatížené blond vlasy. Dodává jim potřebnou hydrataci, aniž by je zatěžoval. Výsledkem jsou lesklé, poddajné vlasy, které neztrácejí sílu ani objem.
  • Bezoplachová péče pro blond a zesvětlené vlasy Total Results Unbreak My Blonde – postará se o finální výsledek vaší vlasové rutiny. Ultra hydratační a stimulující péče, obohacená o kyselinu citronovou, vlasy intenzivně vyživí, zamezí jejích lámání, a navíc ještě znásobuje výslednou hebkost a lesk. Péči jednoduše aplikujte do šamponem umytých a balzámem vyživených vlasů a jemně vmasírujte od délek po konečky.

S kompletní řadou Unbreak My Blonde vaše vlasy získají, co potřebují. Žádné složité kroky, žádné nepříjemné zatížení, ale jednoduché a přesně cílené řešení pro vlasy tak specifické a náročné, jako jsou ty blond…

 

*při použití 6 × či vícekrát jako systému ve srovnání s běžným šamponem

KOUPIT NYNÍ